[vc_row color_set=”light_section” full_width=”0″ full_height=”0″ row_padding=”no_padding” sep_bottom=”separator_bottom sep_angled_positive_bottom” particles=”0″ el_id=”facilities”][vc_column align=”text-center”][vc_empty_space height=”64px”][/vc_column][vc_column margin=”margin_bottom_grid” offset=”vc_col-md-6″][plethora_fixedmedia image=”8861″ css=”.vc_custom_1497429773939{border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;}”][/vc_column][vc_column offset=”vc_col-md-6″][vc_column_text]

VİZYONUMUZ ve KLİNİK HİZMETLERİMİZ

Ne kadar bilgili, ne kadar deneyimli olursa olsun bir hekimin hastasına doğru tanı koyabilmesi ve hastası için doğru tedavi yöntemini belirleyebilmesinin yolu hastasına yeterli süre ayırmasından geçer. Özellikle nörolojik hastalıklar için, hekimin hastasını özenle dinlemesi ve dikkatle muayene etmesi, çoğu kez sonuca kolayca ulaşmayı sağlar.Ne yazık ki günümüzde sağlık hizmetlerinde gelinen noktada, başta ekonomik olmak üzere pek çok kaygı ile ‘az sürede çok hasta bakmak zorunda kalmak’ çok sayıda ve gereksiz tetkik istemek ya da çok sayıda ve gereksiz ilaç kullanmakla sonuçlanmaktadır.

Oysa ‘az sürede çok hasta bakmak zorunda kalmayan ya da bırakılmayan’ bir hekim her zaman daha motive ve daha dikkatli olacağı gibi hastasına da daha yararlı olacaktır.

İşte bu nedenle, kliniğimizde her gün belirli sayıda hasta kabul ederek, her bir hastamız için uluslararası asgari standartların üzerinde zaman ayırmaya özen gösteriyoruz. Böylelikle gereksiz pek çok işlemin de önüne geçmeyi hedefliyoruz. Elbette gerektiğinde tetkik ve ileri incelemelerden de yararlanıyoruz. Manyetik Rezonans (MR), Bilgisayarlı Tomografi (BT), Doppler Ultrasonografi, Elektromiyografi (EMG), Elektroensefalografi(EEG) ve Kan Analizleri gibi incelemeleri aynı gün içinde sonlandırarak hastalarımızın günlerce tetkik peşinden koşmalarının ve kaygı ile sonuçlarını beklemelerinin önüne geçiyoruz.

Tüm bunları yaparken, bir yandan da Nöroloji alanındaki baş döndürücü hızdaki gelişmeleri ve yeni tedavi uygulamalarını yakından takip ederek ekip olarak kendimizi güncellemeyi ilke ediniyoruz.

Bu bakış açısı ile kliniğimizde; baş ağrıları, migren, unutkanlık, Alzheimer hastalığı ve demanslar, uyku hastalıkları, beyin damar hastalıkları, felçler, baş dönmesi, Parkinson hastalığı ve hareket bozuklukları, epilepsi, kas hastalıkları, demiyelinizan hastalıklarının tanısı, tedavisi ve takip edilmesi gibi hizmetler ile birlikte Toksin Uygulamaları, Sinir Blokları, Kuru İğne Tedavisi ve Tetik Nokta Enjeksiyonları gibi girişimsel baş ağrısı tedavi yöntemlerini hastalarımızın hizmetine sunabiliyoruz.

Ayrıca felçler, Parkinson Hastalığı, Alzheimer Hastalığı, Multipl Skleroz gibi nörolojik hastalıklar nedeniyle yatağa bağımlı kalmış ya da günlük yaşamı kısıtlanmış hastalarımıza ve yakınlarına ise ‘Evde Bakım Danışmanlığı Hizmeti’ ile hastalık sürecini yönetmelerine yardımcı olmayı ve yaşam kalitelerini yükseltmeyi hedefliyoruz.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][vc_empty_space][vc_text_separator title=”Çalışanlarımız”][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Our team strives to achieve excellence in every aspect of the production process, from the preliminary hand-drawn sketches to the aftersales support. We carefully design our themes to be easy and flexible while making sure that most FAQ of our customers can be answered by our detailed documentation.

We focus on using the latest web standards and practices regarding UX guidelines and WordPress theme development and strongly encourage our customers to follow us on this. The use of a child theme and the plugin-based development of ©Plethora Framework ensure hassle-free updates and peace of mind.

Here is the list of our awarded doctors:

Helen L. Maxwell PhD
Dentist, specialist in orthodontics
Kenneth Garza
Doctor of Dental Medicine

Carol Watkins
Dentist with wide experience in orthodontics, DMD

Lawrence Martinez
Dentist, oral surgeon, DMD[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_media_grid element_width=”6″ gap=”10″ item=”231″ grid_id=”vc_gid:1497429566692-0bb38663-7ad6-5″ include=”165,166,169,163″][/vc_column][vc_column][vc_empty_space][vc_text_separator title=”OUR FACILITIES”][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_media_grid element_width=”6″ gap=”10″ item=”231″ grid_id=”vc_gid:1497429566695-28b07c64-6558-10″ include=”234,233,232,82″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]DentalFlex clinical facilities are fully equipped with the most high end technology available in the field of dentistry. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Here is a list of the technologies available on our facilities:

Digital X-rays
Digital Radiography reduces radiation by 90%

Computerized software
Explain each and every dental procedure

Intra Oral Camera
Highest level of dental photography

Track Light Monitor
Enhances patient experience and improves efficiency and case acceptance.

Invisible Aligners
Clear aligners are the future of orthodontic treatment.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][plethora_button button_text=”GET STARTED” button_link=”url:https%3A%2F%2Fthemeforest.net||target:%20_blank” button_align=”text-center” button_style=”btn-success” button_with_icon=”0″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”0″ full_height=”0″ row_padding=”no_bottom_padding” particles=”0″][vc_column margin=”margin_bottom_grid” offset=”vc_col-md-6″][vc_column_text]Our team strives to achieve excellence in every aspect of the production process, from the preliminary hand-drawn sketches to the aftersales support. We carefully design our themes to be easy and flexible while making sure that most FAQ of our customers can be answered by our detailed documentation.[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Our Vision” title_align=”separator_align_left”][vc_column_text]We focus on using the latest web standards and practices regarding UX guidelines and WordPress theme development and strongly encourage our customers to follow us on this. The use of a child theme and the plugin-based development of ©Plethora Framework ensure hassle-free updates and peace of mind.

Personalized patient care is what sets California Pacific Medical Center apart. When you visit one of our four San Francisco campus locations you can expect to receive world class care. Expert physician specialists and caring clinical staff provide you with an exceptional health care experience.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column offset=”vc_col-md-6″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=9AAd85269nU”][/vc_column][vc_column][vc_empty_space height=”12px”][plethora_button button_text=”GO AHEAD. LAUNCH YOUR WEBSITE!” button_link=”url:https%3A%2F%2Fthemeforest.net||” button_align=”text-center” button_style=”btn-primary” button_with_icon=”0″][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row color_set=”skincolored_section” full_width=”0″ full_height=”0″ row_padding=”no_padding” sep_top=”separator_top sep_angled_negative_top” particles=”0″][vc_column][vc_empty_space height=”24px”][vc_single_image image=”77″ alignment=”center”][plethora_headinggroup subtitle=”Don’t waste your precious time.Visit ThemeForest, grab Healthflex and start building!”]

Build your awesome Dental Clinic
website in a matter of hours

[/plethora_headinggroup][plethora_button button_text=”GET HEALTHFLEX” button_link=”url:https%3A%2F%2Fthemeforest.net||” button_align=”text-center” button_style=”btn-warning” button_with_icon=”0″][vc_empty_space height=”24px”][/vc_column][/vc_row]